LEAN MANUFACTURING COORDINATOR

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Disponujete znalostmi výrobních procesů a principů štíhlé výroby? Hovoříte anglickým jazykem a rádi byste pracovali ve stabilní společnosti na pozici LEAN MANFUCTURING COORDINATOR se sídlem 30 km od Brna? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost přijme do svého kolektivu novou posilu na pozici: LEAN MANUFACTURING COORDINATOR

Pracovní náplň

  • Zavádění a revize metod štíhlé výroby
  • Zodpovědnost za TPM, Kaizen, 5S, SMED a Kanban řešení ve firmě
  • Optimalizace výrobních procesů a technologií
  • Tvorba, správa a aktualizace příslušné technické dokumentace
  • Pravidelný reporting vedení společnosti
  • Vedení příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického či ekonomického zaměření
  • Min. 5 let praxe v oblasti štíhlé výroby
  • Komunikativní znalost AJ nutná
  • Zkušenosti s tvorbou technologických postupů
  • Pokročilé znalosti metod štíhlé výroby – SMED, Kaizen, Kanban…
  • Proaktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • 13. mzda
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno - venkov