ELEKTROÚDRŽBÁŘ VE STROJÍRENSTVÍ

Jste kvalifikovaným pracovníkem v oblasti elektro dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6 a hledáte pracovní uplatnění v rámci větší výrobní firmy, která může nabídnout bohatý benefitní balíček a stabilní pracovní pozici? Máte-li navíc zkušenost přímo s automatizační technikou v rámci strojírenské firmy a nebráníte se směnnému provozu, pak je Vám tato pozice šitá na míru! Stačí zaslat Váš strukturovaný životopis s rozepsáním Vašich zkušeností v oboru a můžete se stát elektronikem v rámci významné mezinárodní společnosti regionu. ELEKTROÚDRŽBÁŘ VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Pravidelná údržba a revize strojních zařízení na výrobní hale ve směnném provozu
  • Lokalizace závad na strojích, diagnostika a opravy těchto závad
  • Seřizování PLC strojů a údržba dalších elektronických systémů
  • Opravy a montáž dalších strojních částí mechanického, pneumatického či hydraulického charakteru
  • Práce s technickou dokumentací a v interním systému pro evidenci

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika
  • Zkušenosti s opravou strojních zařízení z výrobní firmy
  • Vyhlášku 50/1978 Sb., §6
  • Zkušenost s PLC technikou velkou výhodou
  • Technické myšlení, samostatnost při řešení problémů

Co nabízíme?

  • K fixní mzdě motivační bonusy dle dosažených výsledků
  • Dotované stravování
  • Bohatá firemní kultura – firemní večírky, sportovní akce, firemní den
  • Jazykové kurzy a další benefity pro zaměstnance
  • Lokalitou pracoviště je Olomoucký kraj