KALKULANT - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Toužíte po práci v prestižní společnosti, která je jedničkou na trhu? Pokud máte alespoň středoškolské vzdělání ekonomického směru, zkušenosti s kalkulacemi pro výrobní společnost a středně pokročilou angličtinu, pošlete nám svůj životopis. Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive přijmě posilu do svého týmu na pozici: KALKULANT - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • tvorba kalkulací a jejich úprava dle požadavků ostatních oddělení či zákazníka
  • sběr vstupních údajů
  • kooperace s ostatními odděleními
  • výpočty kalkulací a ověřování jejich správnosti
  • zpracovávání výstupů a aktualizace vstupů (ziskovost, zvažování variant)
  • práce v ERP systému a MS Excel
  • podílení se na controllingových aktivitách

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • praxi z výrobní společnosti
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky, grafy)
  • samostatnost, loajálnost, flexibilitu
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • adekvátní mzdové ohodnocení (roční bonusy)
  • práci pro stabilní prestižní společnost
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • podporu při relokaci
  • pružnou pracovní dobu
  • bezplatné odborné vzdělávání

  • místo výkonu práce: Jihlavsko