SENIOR PRODUCT DESIGNER

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Hledáte novou práci v oblasti konstruování? Umíte německy nebo anglicky a rádi navrhujete nová technická řešení? Chcete pracovat ve významné strojírenské společnosti v Jihomoravském kraji? Nečekejte a reagujte na pracovní pozici SENIOR PRODUCT DESIGNER právě teď! Mezinárodní výrobní společnost hledá kandidáty na pozici: SENIOR PRODUCT DESIGNER (35-40 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Konstrukce nových dílů zařízení
  • Tvorba nových konstrukčních řešení
  • Komunikace se zahraniční centrálou
  • Vytváření konstrukčních řešení
  • Podílení se na projektech na úrovni koncernu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti a prokazateknou praxi s konstrukcí zařízení
  • Německý nebo anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost práce v 3D programu (SolidWorks výhodou)
  • Dobrá znalost MS Office a práci s informačními systémy

Co nabízíme?

  • Motivující pracovní prostředí a tým
  • Minimálně 5 týdnů dovolené
  • Zajištěné firemní stravování
  • Jazykové a technické kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (sever)