PHP PROGRAMÁTOR

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti s PHP programováním? Rádi byste se ve své práci dále rozvíjeli? Chcete pracovat na velkých projektech a dále se profesně vzdělávat? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Společnost INVIA největší internetová cestovní agentura v České republice a autorizovaný prodejce zájezdů ve spolupráci s Advantage Consulting největší českou personální agenturou na poli recruitmentu hledá kandidáty na pozici: PHP PROGRAMÁTOR

Pracovní náplň

  • Programování webových aplikací.
  • Práce při návrhu aplikací.
  • Účast na větších webových projektech.
  • Komunikace a práce v kolektivu

Co požadujeme?

  • Pokročilá znalost PHP.
  • Zkušenosti s objektově orientovaným programováním.
  • Dobrá znalost JavaScript (jQuery, AJAX, JSON).
  • Zkušenost se Zend frameworkem.
  • Schopnost a ochota dále se vzdělávat.

Co nabízíme?

  • Dobré platové ohodnocení dle zkušeností.
  • Možnost odborného vzdělávání a profesního růstu.
  • Teambuildingové akce.
  • Jazykové kurzy.
  • K dispozici notebook.
  • Stravenky.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Možnost práce na živnostenský list.
  • Místo výkonu práce: Brno