PODPORA NÁKUPČÍCH S NJ A AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste čerství absolventi a hledáte uplatnění v zázemí prestižní mezinárodní firmy? Domluvíte se plynně německy a angličtina Vám nedělá problém? Máte týmového ducha? Pak jste na správné cestě, čtěte dál a neváhejte nás kontaktovat! Jedna z největších elektrotechnických společností působící na trhu desítky let hledá posilu do oddělení nákupu.

Pracovní náplň

  • Práce v interním systému, administrativa
  • Zpracování požadavků, objednávky
  • Pravidelný reporting
  • Komunikace s dodavateli
  • Správa faktur

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Plynulá NJ podmínkou, středně pokročilá AJ
  • Komunikativnost, flexibilitu, spolehlivost
  • Znalost MS Office
  • SAP výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí silné firmy
  • Možnost profesního růstu
  • Pružná pracovní doba
  • Systém zaměstnaneckých benefitů v podobě cafeterie
  • 5 týdnů dovolené