SPECIALISTA BOZP

Neaktivní nabídka

28000 - 42000 Kč

Hledáte práci na pozici SPECIALISTA BOZP v Jihomoravském kraji? Hovoříte anglickým jazykem na středně pokročilé úrovni? Máte praxi z podobné pozice a chcete budovat kariéru v mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná společnost, která se zabývá strojírenskou výrobou, hledá novou posilu svého týmu na pozici: SPECIALISTA BOZP

Pracovní náplň

  • tvorba a aktualizace povinné dokumentace v oblasti BOZP a PO
  • školení zaměstnanců a pravidelná kontrola v BOZP a PO
  • shromažďování a zasílání informací o pracovních úrazech
  • zodpovědnost za zajišťování úkolů v oblasti prevence rizik v BOZP a PO
  • zpracování reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • osvědčení o odborné způsobilosti – BOZP a PO
  • středně pokročilá znalost AJ nutná
  • samostatnost a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • týden dovolené navíc, školení a kurzy
  • příspěvek na stravování, firemní akce
  • propracovaný systém dalších benefitů
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj