STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

22000 - 35000 Kč

Vystudoval jste střední nebo vysokou školu technického směru a zajímáte se o nové technologie? Jste technicky zdatní a rádi vymýšlíte nová technická řešení? Rádi byste pracovali na pozici STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG v Praze nebo v Jihomoravském kraji? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní výrobní společnost, hledá novou posilu svého vývojového týmu na pozici: STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG

Pracovní náplň

  • tvorba technologických postupů
  • navrhování optimálních řešení
  • spolupráce v oblasti zlepšování
  • podílení se na tvorbě kalkulací
  • práce v rámci vývojového týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • alespoň krátká praxe na obdobné pozici
  • AJ nebo NJ na mírně pokročilé úrovni
  • uživatelskou znalost PC, SAP výhodou
  • samostatnost, flexibilitu, inovativní přístup

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, cafeteria
  • propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • práce v příjemném kolektivu
  • místo výkonu práce: Praha/Brno-venkov