NÁSTROJAŘ

Neaktivní nabídka

27000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Znáte technologie vstřikování plastů a máte zkušenosti s pozicí nástrojaře? Hledáte uplatnění v mezinárodní společnosti zabývající se automobilovým průmyslem? Pak hledáme právě Vás! Rozvíjející se mezinárodní firma hledá do svého týmu šikovného kolegu na pozici: NÁSTROJAŘ (27 - 31.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Preventivní údržba forem vstřikovacích plastů
  • Hledání a odstranění chyb
  • Provádění zápisů o jejich kontrole
  • Spolupráce při zkoušení forem

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru, ideálně strojírenství
  • Znalost technologií vstřikování plastů
  • Schopnost práce ve 3 - směnném provozu
  • Orientace ve čtení výkresové dokumentace
  • Praxe výhodou

Co nabízíme?

  • Vynikající technické zázemí
  • Možnost vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • 13. a 14. plat
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Jihlava