VÝVOJÁŘ EMBEDDED SOFTWARU

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Jste zapáleným programátorem v C nebo C++? Lákají Vás embedded systémy, nebo toužíte využít své zkušenosti z tohoto odvětví? Nebojíte se mluvit anglicky? Pak pozorně čtěte dál! VÝVOJÁŘ EMBEDDED SOFTWARU

Pracovní náplň

  • Ovládání vstupů, výstupů a tvorba funkcionalit embedded systému
  • Design systémové architektury, vytváření specifikací
  • Tvorba technické dokumentace
  • Podílení se na testování vyvíjených návrhů

Co požadujeme?

  • Rutinní znalost programovacího jazyka C/C++
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Alespoň školní zkušenost s vývojem embedded nebo RTOS systémů
  • Základní znalosti práce s HW

Co nabízíme?

  • Akciové programy
  • Proplacené první 3 dny nemocenské
  • Možnost profesního i kariérního růstu
  • 5 týdnu dovolené
  • Pracovní prostředí v inteligentní budově umožňující využití nejmodernějších technologií
  • Pravidelné využití a rozvoj jazykových dovedností

  • Lokalita pracoviště: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.