SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU

Neaktivní nabídka

26000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenost s obsluhou a seřizováním vstřikovacích lisů? Hledáte zaměstnavatele, který dokáže ocenit šikovného zaměstnance? Pak je tu pro Vás tato nabídka! Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá do svého výrobního závodu na Plzeňsku vhodné kandidáty na pozici: SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU (od 26.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • seřizování vstřikovacích lisů – Arburg, Engel
  • zodpovědnost za chod strojních zařízení
  • údržba a instalace forem
  • řešení závad a dodržování postupů
  • spolupráce s výrobou

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ strojní – obor mechanik, nástrojař
  • praxe min. 3 roky se vstřikovacími lisy na výrobu plastů
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • znalost NJ – výhodou
  • zručnost, preciznost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • finanční bonusy, 13. plat
  • zajištění stravování ve společnosti
  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • práci v dynamické společnosti