PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ - AUTOMOTIVE

Máte zkušenosti s vedením projektů v automotive? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele? Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám! Strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pracovní pozici: PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace projektů a projektových týmů
  • Dohled nad přípravou zákaznických auditů
  • Provádění analýz a průběžných kontrol
  • Dozor nad finančním plánem a časovým harmonogramem
  • Spolupráce při odstraňování závad a vyřizování reklamací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství (výhodou)
  • Praxi na pozici projektového manažera
  • Povědomí o technologiích v oblasti automotive
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Možnost měsíčních odměn
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky na sport a kulturu

  • Místo výkonu práce: Střed kraje Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.