PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ - AUTOMOTIVE

50000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti s vedením projektů v automotive? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele? Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám! Úspěšná strojírenská společnosti sídlící v kraji Vysočina hledá do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ - AUTOMOTIVE (50 - 60.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace projektů ve strojírenství – nových, převáděných a sériové výroby
  • Koordinace projektového týmu
  • Dohled nad časovým harmonogramem, kvalitou a finančním rozpočtem
  • Zahraniční služební cesty za zákazníky a do mateřské společnosti
  • Provádění analýz

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na pozici projektový manažer - strojírenství/automotive nebo elektro
  • Znalost principů využívaných při vedení projektů v automotive, případný zájem o zapracování do této problematiky
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • Pečlivost, organizační a analytické schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Flexibilitu, komunikativnost, reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • Velice zajímavé platové ohodnocení
  • Mezinárodní prostředí firmy
  • Benefity – flexibilní pracovní doba, stravenky, notebook, mobilní telefon
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Zaškolení v mateřské společnosti v zahraničí
  • Lokalita: Jihlava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.