OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE – STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Pracovali jste již na pozici obchodně technického zástupce? Máte znalosti z oblasti strojírenství? Dokážete komunikovat v anglickém nebo německém jazyce? Jste flexibilní, aktivní a zaměření na výsledek? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná strojírenská společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá novou posilu do svého týmu na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE – STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • starost o stávající zákazníky, akvizice
  • organizace obchodních jednání
  • technická podpora zákazníkům
  • prodej svěřených produktů v regionu jižní a severní Moravy

Co požadujeme?

  • min. SŠ technického zaměření
  • zkušenosti z pozice obchodního zástupce
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • ŘP sk. B (aktivní řidič), ochota cestovat
  • znalosti z oblasti strojírenství
  • komunikativní schopnosti, aktivitu, technické myšlení, tah na branku

Co nabízíme?

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • služební automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • práci ve společnosti se silným postavením na trhu
  • týden dovolené navíc
  • práce formou home office
  • místo výkonu práce: region jižní a severní Morava