SENIOR ÚČETNÍ – VYŠKOVSKO

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci v Jihomoravském kraji na pozici hlavní účetní? Ovládáte podvojné účetnictví a máte zkušenost z výrobní společnosti? Jste pečliví a samostatní? Pak hledáme právě Vás!!! Česká výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: SENIOR ÚČETNÍ – VYŠKOVSKO

Pracovní náplň

  • vedení a kontrola účetnictví
  • zpracování periodických a ročních uzávěrek
  • kontrola podřízených
  • spolupráce s externím auditorem
  • kooperace s příslušnými úřady
  • komunikace v rámci společnosti
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • zkušenost na pozici hlavní účetní
  • orientaci v účtování skladů
  • výbornou znalost podvojného účetnictví
  • MS Office
  • organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní perspektivní společnosti
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • závodní stravování
  • práci na HPP

    Místo výkonu práce: Vyškovsko