ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK S MAĎARŠTINOU

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Rádi byste pracovali pro nadnárodní společnost, která Vám poskytne zázemí a stabilitu? Máte zkušenosti s administrativní prací a domluvíte se maďarsky? V tom případě se těším na Váš životopis! Celosvětově úspěšná společnost, která má široké pole působení, hledá do svého účetního týmu kandidáta na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK S MAĎARŠTINOU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování objednávek a faktur pro maďarsky mluvící pobočku společnosti
  • zadávání příkazů k platbám
  • podílení se na měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrkách
  • zpracování vnitropodnikových administrativních činností
  • komunikace se zákazníky v maďarském jazyce
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - ekonomického směru výhodou
  • praxi v administrativě nebo v účetní oblasti
  • pokročilou znalost maďarského jazyka
  • znalost MS Excel, SAP - výhodou
  • spolehlivost, pečlivost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • bonusový systém
  • možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!