VEDOUCÍ VÝVOJOVÝCH KONSTRUKTÉRŮ

Jste zkušený konstruktér a máte angličtinu na komunikativní úrovni? Jste samostatný a máte dobré organizační schopnosti? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní strojírenská společnost přijme do svých řad kolegu/-ni na pozici: VEDOUCÍ VÝVOJOVÝCH KONSTRUKTÉRŮ

Pracovní náplň

  • Vedení týmu vývojových konstruktérů
  • Dohled nad dodržováním standardů
  • Úzká spolupráce s oddělením výroby, technologie a obchodním týmem
  • Tvorba konstrukčních návrhů a technické dokumentace
  • Řízení konstrukčních a vývojových projektů
  • Občasné cesty do vývojové centrály

Co požadujeme?

  • Dokončené VŠ vzdělání technického směru - strojírenského zaměření výhodou
  • Prokazatelné znalosti v oblasti konstrukce a ve vedení týmu
  • Pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Samostatnost, týmového ducha

Co nabízíme?

  • Stabilitu mezinárodní výrobní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: okr. Jindřichův Hradec