ACCOUNT CLERK

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Hledáme účetní se znalostí SAPu a zkušenostmi s účtováním majetku. Komunikujete plynule v anglickém jazyce!!! Hledáme právě Vás!!! Zašlete nám Váš životopis.

Pracovní náplň

  • Praxe v účetnictví 2-3 roky
  • Účtování dlouhodobého hmotného investičního majetku
  • Účtování faktur
  • Znalost a orientace v SAPu
  • Účetní závěrka

Co požadujeme?

  • SŠ ekonomického směru
  • Alespoň 2-3 roky na obdobné pozici
  • AJ komunikativní úroveň
  • MS Office (především Excel)
  • SAP
  • B aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Zázemí uznávané mezinárodní společnosti automotive
  • Účast na klíčových projektech
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností a kvalit kandidáta
  • Možnost profesního rozvoje a finančního růstu
  • Odborné a jazykové vzdělávání