INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY S NJ

Neaktivní nabídka

22000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte vzdělání technického směru a disponujete zkušenostmi v oblasti kvality? Ovládáte německý jazyk a rádi byste jej využívali ve svém zaměstnání? Chcete pracovat pro mezinárodní perspektivní společnost na pozici INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY S NJ? V tom případě pro Vás máme jedinečnou příležitost! Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá pro svůj výrobní závod kandidáta/kandidátku na pozici: INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY S NJ (27- 32.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení dodavatelských reklamací
  • Vypracování 8D reportů
  • Implementace a hodnocení procesů kvality
  • Práce na interních systémových auditech
  • Denní komunikace s dodavateli
  • Aktivní využití německého jazyka
  • Spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe v oblasti kvality, alespoň 1 rok
  • Velmi dobrou znalost německého jazyka podmínkou
  • Zkušenosti s nástroji kvality (8D reporty, FMEA, 5WHY, Ishikawa)
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Komunikativní a dynamickou osobnost
  • ŘP skup. B

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Práce v mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Vysočina