SPECIALISTA SIX SIGMA – ODDĚLENÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

až 50000 Kč

Hledáte práci v oblasti řízení kvality? Máte zkušenosti z oblasti kvality ve výrobním podniku? Chcete pracovat jako specialista kvality? Ovládáte anglický jazyk na středně pokročilé úrovni? Rádi byste se stali součástí mezinárodní společnosti? Pak jste to VY, koho hledáme! Významná mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici: SPECIALISTA SIX SIGMA – ODDĚLENÍ KVALITY (až 50 000,-Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za projekty v oblasti kvality
  • využití strategie řízení Six Sigma a nástrojů kvality TS 16949 (FMEA,SPC, 8D, ...)
  • školení v oblasti kvality v rámci společnosti
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe z výrobního podniku, nejlépe z oblasti automotive
  • znalost strategie řízení Six Sigma; GREEN BELT/BLACK BELT - výhodou
  • znalost nástrojů kvality (FMEA,SPC, 8D, ...)
  • AJ – středně pokročilá znalost (schopnost domluvit se), NJ – výhodou
  • samostatnost, analytické myšlení, komunikativnost
  • schopnost vedení týmu

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní a stabilní společnosti
  • motivující balíček bonusů
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní doba
  • využití cizího jazyka
  • 5 týdnů dovolené
  • moderní technologie

    Místo výkonu práce: Průmyslová zóna D5