ÚČETNÍ S AJ – FINANČNÍ ÚČTÁRNA

Neaktivní nabídka

20000 - 40000 Kč

Máte praxi v účetnictví a chcete se v této oblasti dále rozvíjet? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní společnost hledá kandidáta/-ku na pozici: ÚČETNÍ S AJ – FINANČNÍ ÚČTÁRNA

Pracovní náplň

  • odpovědnost za zpracování, správnost a kontrolu účetnictví
  • zpracování dodavatelských a přijatých faktur
  • účtování daní (DPH, DPPO, silniční daň)
  • inventarizace účtů
  • účetní závěrky a uzávěrky
  • tvorba hlášení pro finanční instituce
  • spolupráce napříč odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ - ekonomické vzdělání
  • minimálně 2 roky praxe na pozici účetní
  • dobrá znalost zákona o účetnictví
  • orientace v oblasti daně z přidané hodnoty a daně z příjmů apod.
  • orientace ve mzdovém účetnictví výhodou
  • AJ na pokročilé úrovni, další jazyk výhodou
  • MS Office
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního vzdělávání a růstu
  • příspěvek penzijní připojištění
  • příjemné pracovní prostředí
  • dovolená 5 týdnů

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj