KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ v Jihomoravském kraji – severní části? Jste technicky zdatní a rádi vymýšlíte nová technická řešení? Ovládáte německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní výrobní společnost hledá novou posilu svého týmu na pozici: KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • konstrukce průmyslových produktů
  • navrhování a realizace nových řešení
  • zpracovávání konstrukční dokumentace
  • práce v programu Solidworks
  • občasné služební cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • NJ nebo AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • praxe v oboru vývoje průmyslových produktů výhodou
  • znalost MS Office a konstrukčního programu Solidworks
  • spolehlivost, kreativitu, schopnost pracovat samostatně

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj – severní část