VEDOUCÍ HLAVNÍ KNIHY PRO ČR a SR

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete působit v mezinárodní společnosti, která Vám poskytne zázemí a stabilitu? Máte zkušenosti s účetnictvím a vedením kolektivu? Anglický jazyk ovládáte na pokročilé úrovni? V tom případě čekáme na Váš životopis! Celosvětově úspěšná společnost, která má široké pole působení, hledá do svého účetního týmu kandidáta na pozici: VEDOUCÍ HLAVNÍ KNIHY PRO ČR a SL

Pracovní náplň

  • každodenní operativní řešení a činnosti v rámci oddělení
  • zodpovědnost za správné provedení uzávěrek
  • vedení týmu (motivace, hodnocení, rozvoj zaměstnanců)
  • rozdělení práce členům týmu
  • personální agenda (nábor nových členů, školení)
  • kompetenční osoba pro zákazníka a liniového manažera

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • velmi pokročilá znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost českých účetních standardů a IFRS
  • zkušenosti s vedením týmu
  • umět jednat s lidmi, motivovat je
  • velmi dobré komunikativní schopnosti

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • bonusy – 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružná pracovní doba, cafeterie
  • příležitost k seberealizaci
  • možnost profesního a osobního růstu ve společnosti po celém světě
  • vzdělávací aktivity
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!