Projektant v elektrotechnice

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenosti jako elektroprojektant? Baví Vás pracovat na nových projektech? Komunikace s kolegy v zahraničí Vám není cizí? Jste inovativní? Získejte práci svých snů. Projektant v elektrotechnice (40000Kč)

Pracovní náplň

  • Návrhy elektrických komponentů strojů
  • Práce s elektroprojekčním systém EPLAN
  • Kontrolní a testovací činnost
  • Projektová činnost
  • Komunikace se zákazníky v AJ/NJ
  • Práce ve vnitřním ERP systému

Co požadujeme?

  • VŠ elektrotechnického směru nebo SŠ s mnohaletou praxí
  • Praxe v oboru 1-2 roky
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost softwaru pro elektroprojektanty

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pracovní cesty do zahraničí
  • Stravenky
  • Nadstandartní benefity
  • Možnost pracovního postupu
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj