PROJEKTANT ELEKTRO

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti v projektování systémů na úrovni elektro? Máte alespoň základní angličtinu? Vlastníte osvědčení vyhl. 50/78? AutoCAD je pro Vás koníčkem? Chtěli byste pracovat v dynamické společnosti, která je leaderem na trhu? Pak neváhejte napsat na pozici PROJEKTANT ELEKTRO! Zavedená firma sídlící severně od Brna hledá kandidáta na pozici: PROJEKTANT ELEKTRO

Pracovní náplň

  • tvorba projektové dokumentace
  • projektování MaR
  • návrh systémů na úrovni slaboproudu a komunikace
  • užívání technické angličtiny
  • dozor nad realizací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektro podmínkou
  • praxe v oboru
  • znalost technické angličtiny nebo ruštiny
  • osvědčení vyhl. 50/78, nejm. §6
  • práce v AutoCAD

Co nabízíme?

  • práce ve stabilní společnosti
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové a odborné kurzy
  • místo práce: Brno – venkov (sever)