PROJEKTANT V OBORU ELEKTRO

Jste zkušený elektroprojektant s praxí v oboru, který hledá možnost uplatnění na trhu práce ve společnosti se zakázkami pro zahraniční klientelu? Dokážete výstupy své práce vykomunikovat v cizím jazyce? Cítíte-li vnitřní tendence k tomu vyzkoušet něco nového a chcete-li jako odborník v oboru dostat výsledky Vaší práce do zahraničí, je toto pracovní pozice Vám šitá na míru!

Pracovní náplň

  • Návrhy elektrických komponentů strojů, elektrických zapojení strojních zařízení
  • Práce s elektroprojekčním systém EPLAN
  • Instrumentace měření a regulace
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Komunikace se zákazníky společnosti (v ČJ i AJ/NJ)
  • Práce ve vnitřním ERP systému

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru nebo středoškolské s rozsáhlou praxí
  • Praxe v oboru minimálně 3 roky
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §10 pro projektování
  • Pokročilou znalost softwaru pro elektroprojektanty

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení s bonusy podle výkonu
  • Možnost cestovat do zahraničí v rámci práce
  • Stravenky, příspěvky na dopravu
  • Propracovaný systém benefitů (vzdělávání, sportovní aktivity)
  • Kariérní růst a nerutinní práci
  • Lokalita: Olomoucký kraj