INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti kvality a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Rád byste se v oblasti kvality dále rozvíjel? Hledáte novou výzvu a šanci pro svůj osobní rozvoj? Chcete pracovat na pozici INŽENÝR KVALITY na hranici Jihomoravského kraje a Vysočiny? Jestliže ano, pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Stabilní společnosti zabývající se výrobou pro automotive přijme do svého týmu nového kolegu na pozici: INŽENÝR KVALITY

Pracovní náplň

  • tvorba dokumentace PPAP
  • vzorkování a provádění příslušných měření
  • interní audity a využívání nástrojů kvality
  • podílení se na sledování výroby a procesů
  • práce s technickou dokumentací a s výkresy
  • komunikace se zahraničím

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • komunikativní znalost AJ nutná
  • praxe v kvalitě podmínkou, automotive výhodou
  • znalost PPAP, ISO TS 16949
  • orientace v technických výkresech
  • samostatnost a ochotu vzdělávat se

Co nabízíme?

  • práce v přátelském kolektivu
  • možnosti odborného vzdělávání
  • získání osobního rozvoje a rozhledu
  • příspěvek na stravování
  • několikrát do roka firemní akdce
  • místo výkonu práce: hranice Vysočiny a Jihomoravského kraje

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.