TECHNOLOG - STROJÍRENSTVÍ

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte vystudovanou VŠ technického zaměření a komunikujete anglickým a německým jazykem? Jste samostatný a zodpovědný člověk se zkušeností s technologií obrábění? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Mezinárodní strojírenská společnost hledá posilu svého týmu na pozici: TECHNOLOG - STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Tvorba technologických postupů pro obrábění
  • Kalkulace nákladů na obrábění
  • Optimalizace a návrhy zlepšovacích procesů
  • Koordinace přípravy výroby
  • Zpracování technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání obrábění
  • Anglický, německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost obrábění v podmínkách sériové výroby
  • Znalost ISO TS, VDA, QS900, APQP, FMEA
  • Znalost vedení projektů

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Možnost jazykových kurzů a vzdělávání
  • 13. a 14 plat
  • Možnost osobního růstu
  • Dovolená navíc
  • Permanentky na hokejové zápasy v Brně

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj