SPECIALISTA KVALITY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Je pro Vás zajímavá nová příležitost v oblasti zákaznické kvality? Dokážete vést samostatné jednání v anglickém jazyce? Láká Vás cestování a spolupráce s významnými automotive zákazníky? Pokud Vás tato výzva zaujala a není Vám neznámá oblast automotive, pak reagujte! Významná zahraniční obsazuje pozici: SPECIALISTA KVALITY - OLOMOUCKÝ KRAJ

Pracovní náplň

  • Plánování a řízení zákaznické kvality u svěřených projektů
  • Koordinace nabíhání nových výrob a vzorkování
  • Řešení zákaznických požadavků, neshod a reklamací
  • Vyhodnocování zákaznické kvality a zpracování dokumentace
  • Aplikace nástrojů a metod řízení jakosti (FMEA, PPAP, APQP)

Co požadujeme?

  • VŠ / SŠ vzdělání – oblast kvality výhodou
  • AJ/NJ na pokročilé úrovni
  • Praxe v oblasti kvality podmínkou
  • Znalost vzorkování a plánování kvality u nových výrobků
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP sk. B + ochota cestovat

Co nabízíme?

  • Zázemí zavedené zahraniční společnosti
  • Různorodá práce spojená s cestováním
  • Využití cizích jazyků
  • Odborné vzdělávání a další profesní růst
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Další zaměstnanecké benefity
  • Lokalita pracoviště: Prostějovsko