MANAŽER VÝROBY - KOVY

Neaktivní nabídka

48000 - 67000 Kč

Zajímá Vás práce na pozici MANAGER VÝROBY - KOVY ve Zlínském kraji? Máte znalosti a zkušenosti v oblasti obrábění kovů a rovněž zkušenosti s vedením většího kolektivu pracovníků? Pracoval jste rovněž někdy v oblasti automobilového průmyslu, jste technický typ a mluvíte německy? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní společnost, která se zabývá výrobou pro automotive, hledá novou posilu svého týmu na pozici: MANAŽER VÝROBY - KOVY

Pracovní náplň

  • vedení výroby středně velké firmy
  • operativní řešení problémů ve výrobě
  • každodenní komunikace se zákazníky
  • vedení výrobních zakázek, organizace výroby
  • organizace práce podřízených, kontrola, motivace
  • komunikace v německém jazyce

Co požadujeme?

  • min. SŠ v technickém oboru
  • komunikativní znalost NJ nutná
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • zkušenosti v oblasti obrábění kovů a automotive
  • zkušenosti s vedením lidí, jejich motivací
  • samostatnost, schopnost řešit problémy

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • moderní prostředí, příjemný kolektiv
  • příspěvek na stravování, firemní akce
  • služební automobil a notebook
  • propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj