SPECIALISTA ÚSEKU PLÁNOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

26000 - 40000 Kč

Jste člověk s velkou chutí do práce? Máte technické vzdělání a chcete se stát součástí týmu, který zajišťuje ve společnosti plánování výroby? Ovládáte anglický či německý jazyk? Pak jste to právě Vy, koho hledáme na pozici SPECIALISTA ÚSEKU PLÁNOVÁNÍ na Vysočině! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA ÚSEKU PLÁNOVÁNÍ (26-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vytváření plánů výroby
  • zajištění logistických procesů
  • sledování aktuálních stavů a odchylek
  • pravidelná práce s interním systémem
  • pravidelná komunikace se zákazníky
  • komunikace s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • anglický/německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praxi ve výrobní společnosti výhodou
  • chuť učit se nové věci
  • aktivní přístup a flexibilitu
  • komunikativnost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního i osobního růstu
  • motivující mzdu, dovolenou navíc
  • závodní stravování, penzijní připojištění
  • příjemný pracovní kolektiv
  • místo výkonu práce: Vysočina