STROJNÍ INŽENÝR S NJ

Neaktivní nabídka

20000 - 40000 Kč

Jste absolventem strojního inženýrství nebo středoškolským absolventem s praxí a máte zájem ucházet se o pozici v oblasti projektového řízení? Ovládáte zároveň německý jazyk na úrovni denní komunikace s kolegy či zákazníky ze zahraničí? Právě takové perspektivní pracovníky hledá strojírenská firma se zázemím v německy mluvících zemích. Pokud se chcete ucházet o toto zaměstnání, v rámci něhož se budete podílet na projektech pro zákazníky z celého světa, zašlete nám svůj životopis v ČJ a NJ! STROJNÍ INŽENÝR S NJ (20000 - 40000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Účast na projektech podle specifického zařazení dle kvalifikace a preferencí (strojní, ale i elektro)
  • Možnost působení přímo v projektovém řízení
  • Denní komunikace s kolegy i zákazníky a dodavateli v zahraničí v německém jazyce (možnost i v AJ)
  • Kooperace napříč odděleními – technologie, projektové řízení, konstrukce, kvalita aj.
  • Zajištění zlepšovacích opatření a zvyšování produktivity

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání strojní či SŠ s praxí
  • Komunikativní znalost německého jazyka (angličtina navíc výhodou)
  • Angažovanost a loajalitu k zaměstnavateli
  • Proaktivní přístup a ochotu vyvíjet se v rámci firmy

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Stabilní pozici a možnost karierního růstu v zavedené mezinárodní společnosti
  • Uplatnění znalosti NJ a AJ
  • Systém firemních benefitů (dotované stravování, vzdělávací kurzy a další)
  • Lokalita pracoviště: Olomoucký kraj