MEDIÁLNÍ KONZUTANT

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti z prodeje služeb? Nebojíte se komunikovat s lidmi? Jste dynamická a flexibilní osobnost? Domluvíte se anglicky? Čtěte dál a pošlete nám Vaše CV MEDIÁLNÍ KONZUTANT

Pracovní náplň

  • Péče o stávající klienty
  • Akvizice nových klientů (telefon, schůzky)
  • Aktivní vyhledávání nových příležitostí (veletrhy,…)
  • Vedení administrativy (tabulky, databáze,…)
  • Školení a sebevzdělávání

Co požadujeme?

  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook) a českého pravopisu
  • Silné komunikační schopnosti, logické uvažování
  • Odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Reálná možnost profesního růstu
  • Benefity (sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Motivační soutěže
  • Práce v přátelském kolektivu v centru města
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sourcing@theones.cz.