PROCESNÍ INŽENÝR ELEKTRO-VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Chcete získat zkušenosti s vedením projektů ve elektro výrobě? Ovládá anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni? Chcete se podílet na zajímavých projektech? Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele? Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám! Mezinárodní výrobní firma hledá do svého kolektivu: PROCESNÍ INŽENÝR ELEKTRO VHODNÉ PRO ABSOLVENTY VŠ!

Pracovní náplň

    • Vedení a koordinace projektů ve výrobě
    • Odstranění a zlepšení procesních nedostatků
    • Tvorba technické dokumentace
    • Kontrola a sledování budgetu, reporting

Co požadujeme?

    • VŠ elektrotechnické vzdělání
    • Praxi na obdobné pozici výhodou
    • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
    • Pečlivost, organizační a analytické schopnosti

Co nabízíme?

    • zajímavé platové ohodnocení
    • Mezinárodní prostředí firmy
    • Benefity – flexibilní pracovní doba, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na životní pojištění, kulturní vyžití, týden dovolené navíc
    • Propracovaný systém vzdělávání

    Lokalita: Královéhradecký kraj