FINANCIAL CONTROLLER s AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Hledáte práci na pozici FINANCIAL CONTROLLER s AJ na Vysočině s využitím anglického jazyka? Máte vzdělání ekonomického směru a praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Pak pošlete svůj životopis ještě dnes!!! Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost Vám nabízí jedinečnou příležitost s uplatněním anglického jazyka na pozici: FINANCIAL CONTROLLER s AJ (40 - 50.000 CZK)

Pracovní náplň

  • tvorba analýz a finančních plánů
  • analýza výrobních dat a kalkulace
  • sestavování ročních budgetů
  • práce s MS Excel
  • spolupráce s účetním oddělením
  • pravidelné hlášení nadřízenému

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ ekonomického směru
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • orientace v účetnictví
  • komunikativní anglický jazyk
  • dobrou znalost MS Excel
  • pečlivost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na připojištění
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce: Vysočina (východně od Jihlavy)