LÍDR KONSTRUKČNÍHO TÝMU S AJ/NJ

Jste zkušený konstruktér se zkušeností ideálně z oblasti elektro? Máte zájem podílet se na úspěchu úspěšné zahraniční společnosti? Pak neváhejte reagovat na tuto pracovní nabídku! LÍDR KONSTRUKČNÍHO TÝMU S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • vedení malého týmu konstruktérů
  • zodpovědnost za řešení projektu po stránce konstrukce
  • zpracování technické dokumentace
  • jednání se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenské zaměření)
  • praxe s vedením pracovníků konstrukce výhodou
  • znalost práce v Catii, SolidEdge nebo Inventoru
  • komunikativní znalost anglického, případně německého jazyka

Co nabízíme?

  • zázemí silné zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost podílet se na vývoji nových produktů
  • zodpovědnost za vedení jednotlivých projektů
  • příspěvek na dojíždění
  • 13. plat
  • práce na Olomoucku