IS KONZULTANT

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Chcete být součástí úspěšné společnosti a podílet se na implementacích informačních systémů? Máte zkušenosti s konzultacemi v oblasti IT? Orientujete se v ekonomické oblasti? Jste komunikativní a máte analytické myšlení? Máte řidičský průkaz a vítáte možnost cestování po ČR? Pokud ano, tak je tato nabídka přímo pro Vás! IS KONZULTANT (30 – 40.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Realizace implementací IS.
  • Zpracování požadavků od klienta a následný návrh řešení.
  • Školení klientů, konzultace.
  • Podpora informačních systémů.
  • Spolupráce na analýze a tvorbě nových řešení.
  • Komunikace v rámci společnosti.

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru.
  • Znalosti a zkušenosti v účetnictví.
  • Znalosti v oblasti konzultací software, informačních systémů
  • Dobré znalosti kancelářských aplikací (MS Office).
  • Všeobecný přehled oblasti IT (databáze, ERP systémy) výhodou
  • Řidičský průkaz skup. B.
  • Dobré prezentační a komunikační schopnosti.

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné společnosti.
  • Práce v týmu v dynamickém kolektivu.
  • Rozšiřování znalostí a vlastní odborný růst.
  • Práce se moderními IT technologiemi.
  • Spolupráce napříč odděleními společnosti.
  • Aktivní podíl na jednáních s klienty.
  • Jazykové kurzy.

  • Pozice do Brna