SENIOR DEVELOPER C#

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Zajímáte se o aktuální technologie a trendy v IT? Máte zájem podílet se na vývoji podnikového systému nové generace? Máte zkušenosti s programováním v jazyce C# a chcete se v něm dále rozvíjet? Pak hledáme právě Vás! Mladá a dynamicky se rozvíjející česká společnost do svých řad hledá vhodného kandidáta na pozici: SENIOR DEVELOPER C#

Pracovní náplň

  • vývoj online systému pro sázky a loterie
  • podíl na návrhu architektury celého řešení
  • práce na zakázkách pro významné tuzemské i zahraniční klienty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe jako developer v programovacím jazyku C# - 2 roky
  • znalost webových technologií – Javascript, jQuery - výhodou
  • flexibilita a schopnost učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • tvůrčí práce s moderními technologiemi
  • pružná pracovní doba v mladém kolektivu
  • adekvátní platové ohodnocení
  • nástup ihned nebo dohodou

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.