WEB MANAŽER

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Rádi byste využili svou kreativitu při vytváření uživatelského rozhraní? Jste komunikativní a proaktivní? Máte psanou a mluvenou angličtinu na pokročilé úrovni? Pokud ano, tak je to nabídka přímo pro Vás! WEB MANAŽER (30 – 50 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění uživatelské přívětivosti softwaru a komunikace se zákazníky
  • efektivní sdílení produktů s developery
  • spolupráce s uživateli, vývojáři a produktovými manažery, včetně zpětné vazby
  • testování použitelnosti
  • revize stávajícího a implementace nového rozhraní
  • poskytnutí vlastních návrhů a řešení problémů
  • časté služební cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • zkušenosti s obdobnou pozicí alespoň 2 roky
  • VŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • výhodou - znalost práce v Adobe Photoshop nebo Adobe Illustrator
  • výhodou - znalost webového programování (HTML, CSS)
  • estetické cítění a kreativita

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • flexibilní pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • jazykové kurzy
  • penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Brno