MATERIÁLOVÝ LOGISTIK S AJ – VÝROBA

Neaktivní nabídka

22000 - 28000 Kč

Máte zkušenost s výrobní logistikou a se zabezpečením toku materiálu? Chcete využívat anglický jazyk na denní bázi? Pokud ano, pošlete nám životopis. Významná mezinárodní společnost, která se pohybuje v oblasti výroby, hledá do svého týmu nového člena na pozici: MATERIÁLOVÝ LOGISTIK S AJ – VÝROBA

Pracovní náplň

  • příjem požadavků ohledně výroby
  • optimalizace skladových zásob
  • zabezpečení toku materiálu do skladu a výroby
  • práce v systému SAP
  • pravidelné provádění inventur

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti výrobní logistiky velkou výhodou
  • znalost výrobního prostředí
  • AJ – středně pokročilá slovem i písmem
  • MS Office – dobrá uživatelská znalost (Excel, Word), SAP – výhodou
  • analytické a koordinační schopnosti, komunikativní dovednosti, timemanagement

Co nabízíme?

  • zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • práce v dynamickém prostředí
  • možnost profesního rozvoje
  • dodatková dovolená
  • firemní benefity

    Nástup: ihned či dohodou

    Místo výkonu práce: okr. Rakovník