SPECIALISTA PLC

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Hledáte nové možnosti seberealizace? Mate zkušenost s programováním PLC systému? Chcete se stát členem týmu úspěšné mezinárodní společnosti s tradicí? Tak hledáme právě Vás! Významný evropský dodavatel řešení v oblasti výrobních informačních systémů a průmyslové automatizace v chemickém a farmaceutickém průmyslu hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici Specialista PLC. Specialista PLC

Pracovní náplň

  • Tvorba aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy (PLC, SCADA)
  • Zpracování projektové dokumentace
  • Účast při aplikaci řídicích systémů do provozu
  • Návrh standardů pro vývoj aplikačního SW
  • Jednání se zákazníky
  • Vypracování cenových nabídek
  • Technická podpora obchodnímu oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – technického směru
  • Praxe s programováním PLC / SCADA systémů (může být i v průběhu studia)
  • Znalost AJ nebo NJ
  • ŘP sk. B
  • Zájem o obor a ochota se dále vzdělávat

Co nabízíme?

  • Perspektivní tvůrčí práci v prestižní mezinárodní společnosti
  • Roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Notebook, mobilní telefon
  • Prostor k vlastní seberealizaci
  • Místo výkonu práce: Praha a zahraničí