OBCHODNÍ KONZULTANT/KONZULTANTKA

Neaktivní nabídka

15000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Jste komunikativní a baví Vás práce s lidmi? Hovoříte anglickým nebo německým jazykem? Chcete se seberealizovat a baví Vás obchodování? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!!! Česká personální agentura příjme do svého kolektivu novou posilu na pozici: Obchodní konzultant/konzultantka

Pracovní náplň

  • hledání nových obchodních příležitostí
  • konzultační činnost
  • komunikace se zákazníkem, kandidátem
  • tvorba inzerátů
  • práce na PC

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní anglický nebo německý jazyk
  • praxi v obchodní činnosti
  • organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • dynamické zaměstnání
  • zajímavé platové ohodnocení (fix + bonusy)
  • stravenky
  • zaškolení, firemní akce

  • místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.