STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

22000 - 32000 Kč

Jste technicky zdatný člověk se strojírenským vzděláním? Umíte tvořit technologické postupy a dokážete navrhovat nápravná opatření ve výrobě? Máte už nějakou praxi ve strojírenství a rád byste pracoval i v budoucnu na pozici STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG na Vysočině? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Významná strojírenská společnost s dlouhodobým působením na trhu hledá nového pracovníka na pozici: STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG

Pracovní náplň

  • tvorba technologických postupů a procesů
  • zajištění technické přípravy výroby
  • spolupráce na implementaci nových projektů
  • optimalizace a navrhování zlepšovacích procesů
  • úzká komunikace s výrobou a techniky
  • správa související technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • znalost technologie zpracování kovů nutná
  • zkušenosti s tvorbou technologických postupů
  • organizační dovednosti, aktivní přístup
  • spolehlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • zodpovědná práce ve stabilní společnosti
  • firemní stravování, dovolená navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba
  • místo výkonu práce: Vysočina