Konzultant/ka - specialista IT (25-40 000 Kč)

mzdové ohodnocení

Brno - město

Obchod je Vaše doména? Rádi jednáte s lidmi různých profesí i různého postavení, přímo i telefonicky? Nebojíte se využívat angličtinu? Chcete využít zkušeností, vybudovat dlouhodobou kariéru ve stabilní firmě a poskytovat služby vysoké kvality? Pak HLEDÁME VÁS! Jedna z předních personálních agentur v ČR hledá nového kolegu/novou kolegyni do Brna na pozici OBCHODNÍK/KONZULTANT – SPECIALISTA IT (25 - 40 000 Kč)

Pracovní náplň

    Náplň práce:

     Aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků (zaměstnavatelů)
     Jednání s personalisty, majiteli a top manažery firem
     Vyjednávání obchodních podmínek spolupráce
     Vyhledávání kandidátů na zadané pozice (inzerce, pohovory, testování)
     Poskytování poradenství v oblasti náboru a výběru nových zaměstnanců

Co požadujeme?

    Požadujeme

     SŠ/VŠ vzdělání
     Zkušenosti s prodejem (aktivní telemarketing, přímý prodej, obchodní zástupce)
     Zájem o moderní technologie (IT)
     AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
     Uživatelskou znalost práce na PC (kancelářské aplikace)
     Výborné komunikační schopnosti
     Velmi dobré organizační schopnosti
     Reprezentativní vystupování
     Tah na branku

Co nabízíme?

    Nabízíme

     Motivující platové ohodnocení bez horního limitu ovlivnitelné výkonem
     Zaměstnanecké benefity (stravenky, odborné vzdělávání)
     Zázemí úspěšné ryze české úspěšné společnosti
     Zajímavou práci v příjemném kolektivu
     Pracoviště v centru Brna
     Možnost dalšího růstu
     Firemní akce