KONSTRUKTÉR JUNIOR

Neaktivní nabídka

22000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte zkušenost s konstruováním ve 3D programu Pro Engineer? Jste technicky zdatní, rádi vymýšlíte nová technická řešení? Hovoříte plynule anglickým nebo německým jazykem? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní strojírenská společnost přijme do svého týmu zkušeného kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR JUNIOR

Pracovní náplň

  • Tvorba a zodpovědnost za výkresovou dokumentaci
  • Tvorba DFMEA
  • Dokumentace v SAP - PDM
  • Kooperace s dodavateli a zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • Znalost programu Pro Engineer
  • Komunikativní znalost AJ/další jazyk výhodou
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Znalost DFMA

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Karierní růst