ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Chcete pracovat v moderním a novém pracovišti? Vystudovali jste SŠ či VŠ v oboru elektro? Chtěli byste pracovat v týmu v oblasti automotive? Mluvíte anglicky minimálně na komunikativní úrovni? Zašlete nám svůj životopis pro pozici ZKUŠEBNÍ TECHNIK na Vysočině! Zavedená společnost působící v oblasti automotive hledá kandidáty na pozici: ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Pracovní náplň

  • práce v oblasti vývoje a testování prototypů
  • pravidelná komunikace v angličtině
  • příprava a realizace zkoušek
  • komunikace se zákazníky
  • práce s měřícím SW
  • občasné krátkodobé cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ obor elektrotechnika
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • znalost měřících SW např. Labview výhodou
  • ochota cestovat
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • práce v zavedené společnosti
  • možnost práce v automotive
  • jazykové kurzy
  • pružná pracovní doba
  • možnost cest do celého světa
  • místo výkonu práce: Vysočina