SPECIALISTA ÚDRŽBY - ZÁMEČNÍK

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenost s údržbou a opravami výrobních linek, jste zruční, samostatní a hledáte práci na Plzeňsku? Pak neváhejte a přihlaste se do tohoto výběrového řízení. Mezinárodní firma působící v oboru automobilového průmyslu právě obsazuje tuto pozici: SPECIALISTA ÚDRŽBY - ZÁMEČNÍK

Pracovní náplň

  • plánovaná elektroúdržba strojů a elektro zařízení
  • schopnost diagnostikovat a odstraňovat okamžité závady automatizačních systémů
  • úzká spolupráce s výrobou

Co požadujeme?

  • SOU technického směru
  • znalost práce s elektronikou, pneumatikou a hydraulikou
  • certifikace vyhlášky 50/78 Sb., § 6
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední) PO - PÁ
  • nadšení pro obor, pečlivost, zručnost, kreativita

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • motivační systém odměňování, 13. plat
  • práci v novém moderním prostředí
  • firemní stravování
  • zaškolení, možnost dalšího vzdělávání