SENIOR PRACOVNÍK PERSONALISTIKY

Máte praxi jako personalista ve výrobní společnosti a rádi byste se profesně rozvíjeli a postoupili na vyšší pozici? Pokud ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni pro výkon práce v oblasti řízení lidských zdrojů, neváhejte se ucházet o tuto pracovní pozici: SENIOR PRACOVNÍK PERSONALISTIKY Významná výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: SENIOR PRACOVNÍK PERSONALISTIKY

Pracovní náplň

    • Vedení menšího týmu kolegů na oddělení řízení lidských zdrojů
    • Identifikace vzdělávacích potřeb zaměstnanců a tvorba plánů rozvoje
    • Samostatné zastřešení mzdové problematiky
    • Revize popisů pracovních míst, tvorba nových a nábory na volné pozice
    • Spolupráce s úřady, personálními agenturami a vzdělávacími institucemi
    • Reportování vedení společnosti

Co požadujeme?

    • Praxi v oblasti personalistiky podmínkou, znalost platné legislativy (zákoník práce)
    • Zkušenost s vedením menšího týmu a schopnost efektivně delegovat úkoly
    • Aktivní znalost AJ, další jazyk výhodou
    • Proaktivní přístup k práci

Co nabízíme?

    • Stabilita mezinárodní výrobní společnosti
    • Velmi motivující mzdové ohodnocení pro zkušeného kandidáta
    • Příjemné pracovní prostředí
    • Nástup možný od 12/2014