SPECIALISTA VSTŘIKOVÁNÍ NA OLOMOUCKU

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte praxi se seřizováním lisů ve vstřikovně plastů a rádi byste našli uplatnění ve společnosti se zajímavým výrobním programem? Pak právě pro Vás máme velice zajímavou nabídku! Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá vhodné kandidáty na pozici: SPECIALISTA VSTŘIKOVÁNÍ NA OLOMOUCKU (25 000,-Kč – 30 000,-Kč)

Pracovní náplň

  • příprava nástrojů a seřízení lisu
  • výměna vstřikolisovacích forem
  • kontrola vstřikovacích lisů
  • kontrola kvality vyrobených komponentů
  • dokumentace vadných výrobků

Co požadujeme?

  • strojírenské vzdělání s technickým zaměřením
  • předchozí praxe na obdobné pozici podmínkou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • spolehlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • být členem prosperující nadnárodní výrobní společnosti
  • motivující platové podmínky
  • práci v příjemném kolektivu
  • možnost odborného vzdělávání
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.