SW PRODUCT MANAGER - BRATISLAVA

mzdové ohodnocení

Slovensko

Máte zkušenosti s rozvojem SW produktů? Upřednostňujete samostatné rozhodování? Jste obchodník s přehledem v oblasti IT? Rádi byste využívali angličtinu při práci? Pak je tato pozice určena přímo Vám! SW PRODUCT MANAGER - BRATISLAVA

Pracovní náplň

  • Analýza trhu, strategické plánování, tvorba obchodní strategie.
  • Komunikace a vyjednávání s dodavateli, spolupráce se zahraničím.
  • Podíl na vytváření nových SW řešení, odborná podpora.
  • Marketingová podpora obchodu.
  • Samostatné rozhodování.

Co požadujeme?

  • Ekonomické/IT vzdělání.
  • Pokročilá znalost anglického jazyka (každodenní komunikace, prezentace).
  • Přehled a alespoň min. zkušenost v oblasti IT (SW, HW, SQL, Linux, sítě).
  • Obchodní a analytické myšlení.
  • Schopnost se samostatně rozhodovat, prozákaznický přístup, umění koordinace.

Co nabízíme?

  • Motivační finanční ohodnocení.
  • Zajímavá a samostatná pozice.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Denní využití anglického jazyka.
  • Stravenky.

  • místo výkonu práce: Bratislava