MISTR VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

20000 - 20000 Kč

Máte vzdělání technického směru, praxi v oblasti kvality a zkušenosti s vedením lidí? Jsou Vám blízké nástroje zlepšování kvality? A hledáte nové zaměstnání? Pak nám pošlete Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého týmu nového kandidáta/kandidátku na pozici:

Pracovní náplň

  • Příprava a zabezpečení výroby v dané oblasti s ohledem na splnění očekávané kvality, produktivity
  • Spolupráce při zavádění nových výrobků
  • Vedení, hodnocení a motivace podřízených pracovníků
  • Odpovědnost za dodržování bezpečnosti práce, požární ochrany a pořádku a čistoty

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Praxe na vedoucí pozici ve výrobě v oblasti automotive podmínkou
  • Výborná znalost programů MS-Office
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Kvalifikační růst
  • Odborná školení
  • Motivační hodnocení
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj